Magnum Wines

Společnost Magnum Wines je dalším přírůstkem a pokračováním aktivit společnosti MAGNUM Gastronomy, která v roce 2008 v Brně otevřela restauraci Borgo Agnese, po 3 letech úspěšného fungování otevřela útulný Borgo Shop s kuchyňským studiem pro školy vaření a nyní po dalších 3 letech přichází s dalším projektem, který nese jméno MAGNUM Wines a je zaměřen na dovoz, prodej a distribuci kvalitních vín z Itálie, Německa, Rakouska a samozřejmě Moravy.

Hlavním cílem je zásobování restaurací a vinoték, stejně tak jako privátních klientů, firem a všech, kteří mají rádi kvalitní vína.

Weingut Jakob Schneider

Německo, oblast Niederhausen

Weingut Jakob Schneider je rodinné vinařství s 18,5 ha vinic a roční produkcí cca 120 tis. lahví ležící v malebném městečku Niederhausen západně od Frankfurtu. Současným majitelem je Jakob Schneider, který je již pátou generací Jakobů v tomto vinařství. Tradice tohoto vinařství přitom sahá až do roku 1575.

Weingut Tesch

Německo, oblast Nahe, Langenlonsheim.

Revoluce a inovativní přístupy jsou charakteristické pro vinařství Tesch a jeho majitele a enologa, pana Dr. Martina Tesche. Jedná se o vinařství s dlouhou historií a tradicí výroby vín v Nahe, jehož největší rozmach a věhlas však přišel až začátkem 21. století, kdy převzal otěže právě „revolucionář“ Martin! Totální změna kategorizace a pojmenování vín, změna asambláže lahví a hlavně „obsahu“ a balení lahví mají na svědomí úspěch a s ním spojené diskuse nad tradicemi výroby.