E-mailové novinky

Jsme rádi, že máte zájem o aktuální informace týkající se dění ve Vinety Art. 

Zaškrtnutím níže uvedených témat si můžete nastavit, jaké e-mailové novinky Vám budou zasílány. Po vyplnění Vašeho jména a e-mailové adresy, na kterou si přejete novinky z vybraných oblastí zasílat, kliknete na tlačítko Odebírat.


Témata e-mailových novinek:


Vyplněním osobních údajů a přihlášením se k odběru novinek (kliknutím na tlačítko Odebírat) souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro interní potřeby firmy Vinety Art s.r.o., IČ: 291 60 499, se sídlem Vitinka 28, 337 01 Osek jako správci, v souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a to po dobu Vašeho přihlášení k e-mailovým novinkám, aby zpracovával Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení a e-mail ke svým marketingových účelům, k optimalizaci své nabídky, jakož i k zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. Takto získané údaje nebudou za žádných okolností předány třetí osobě.


V případě, že se rozhodnete e-mailové novinky nadále neodebírat, můžete tak učinit prostřednictvím odkazu na konci každé námi zaslané e-mailové novinky nebo prostřednictvím formuláře na této stránce: vyplněním Vašich přihlašovacích údajů (k e-mailingu), zaškrtnutím oblastí, ze kterých chcete zrušit odběr novinek, a kliknutím na Zrušit odběr budete z e-mailových novinek odhlášeni.